Особливості роздрібного та оптового ціноутворення у Харкові

З’явилася реальна можливість купляти деревину в Харкові та інших куточках країни через аукціон-онлайн. Це означає, що всі, хто має бажання, можуть взяти участь у чесних торгах. Вдається придбати якісний лісоматеріал оптом або у роздріб. Відкритий аукціон проходить на ресурсі ТОВ «Українська енергетична біржа».

Для цього лиш варто перейти на офіційний сайт компанії: https://www.ueex.com.ua/, зареєструватися та отримати акредитацію, що не забере багато часу. Далі можна подавати заявку на участь в електронному аукціоні та починати закупівлю потрібних порід.

Особливості роздрібного та оптового ціноутворення у Харкові

Лісоматеріали у роздріб або оптом

Завдяки реформі, яка відбулась у 2021 році, тепер реалізація деревини проходить у формі онлайн-торгів. Такий варіант продажу допомагає викорінити корупцію, яка процвітала з року в рік. Аукціон між продавцями та покупцями відбувається на прозорих умовах. Тут немає місця махінаціям і обману, бо кожен може прослідкувати за тим, наскільки чесно виконується угода.

Ще 3-4 роки тому більшість громадян не знали справжньої вартості деревинної продукції в Харкові або інших регіонах країни. Раніше не було установлено конкретної ціни. Тому кошти, зароблені на реалізації сировини, витрачались на розвиток підприємств не в повному обсязі.

Частина доходу просто опинялась у кишенях чиновників, як подяка за нечесний виграш у торгах. В наслідок чого, велика кількість господарств зазнали непоправних збитків. Аби виправити ситуацію, було прийнято рішення створити платформу, яка сприятиме чесній схемі купівлі-продажу лісоматеріалу. Механізм допомагає здійснювати угоду за однаково вигідними правилами.

Декілька років тому, мало хто розумів принцип установлення вартості на ту чи іншу деревину. Доходило до того, що на сусідніх підприємствах ціна на одну й ту ж породу того самого класу була різною. Для покупців цей факт був незрозумілим. Але відкриті онлайн-аукціони ТОВ «УЕБ» дозволяють дізнатися роздрібні та оптові ціни на лісоматеріали в різних регіонах України. Користувачі вже встигли поділитися своїми позитивними відгуками та оцінити переваги сервісу.

Придбати деревину на ТОВ «УЕБ»

«Українська енергетична біржа» була першою онлайн-організацією, яка отримала офіційний дозвіл на реалізацію лісоматеріалу завдяки електронним аукціонам. Зважаючи на активність покупців і продавців, можна зробити висновок, що люди втомилися від корупційних схем і налаштовані грати на рівних. Уже у вересні 2021 року на інтернет-порталі було продано приблизно 900 тис. м3 необробленої деревини.

За додатковою інформацією можна звернутися на головну сторінку сайту ТОВ «УЕБ». Якщо виникають питання, відповіді на них вдасться отримати від співробітників служби підтримки порталу. Також можна відправити лист на електронну пошту компанії. Щоб бути в курсі новин про аукціони чи зміни умов на торгах, рекомендується підписатися на канали мереж Viber чи Telegram.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.