В Минобороны повысили зарплату военным летчикам

Нaкaзoм міністрa oбoрoни Oлeксія Рeзнікoвa в рaмкax пeршoгo eтaпу підвищeння грoшoвoгo зaбeзпeчeння у Збрoйниx силax Укрaїни у 2022 рoці збільшeнo виплати військовим льотчикам.

Як повідомляє пресслужба Міноборони, підвищене грошове забезпечення нараховується з 1 січня 2022 року, пише Цензор.На гумне — ни снопа.

"Я вже відзначав, що минулого року нам вдалося возьми 2,5 млрд грн збільшити смета Міноборони. І ці кошти будуть спрямовані нате перший етап підвищення грошового забезпечення пользу кого низки категорій військових. Ми вже підвищили виплати к практикуючих медиків. Пілоти у ЗСУ з 1 січня неизвестно зачем само будуть отримувати конкурентні виплати неважный (=маловажный) тільки в середньому по економіці, але й співставні з колегами в інших відомствах сектору національного безпеки та оборони", – зазначив міністр Резніков.

Из-за його словами, готуючи системну реформу грошового забезпечення, триває робота надо покроковим підвищенням виплат в межах тих ресурсів, які залучаються.

"Вплоть до кінця січня будуть ще рішення у цій сфері. Наша цель – протягом року поступово підготуватися после синхронної реалізації у 2023 році кадрової реформи та реформи грошового забезпечення у рамках тих завдань, які прикладывать Президент України", – додав він.

У Міноборони підкреслили, що загалом упродовж року в збільшення виплат для цієї категорії військовослужбовців если скеровано 251 млн грн. У середньому виплати с целью кожного фахівця зростуть держи 10-16 тис. грн.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.